senetle araba logo

68,750
İlan No: 20485
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Touch
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 13.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 68,750
Peşinat: - 34,375
Borç Tutarı: 34,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,367
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 83,600
Araç hatasız ve boyasızdır. Kendi bünyemizde 36 aya kadar elden taksit seçeneklerimizle anında bu aracın sahibi olabilirsiniz. Mantıklı araçlar ile takas teklifleriniz değerlendirilir. Bizden aldığınız tüm araçlar için KDV dahil %18 fatura kesiyoruz! Aynı zamanda araçlarımız Ekspertiz ve kilometre garantilidir. İstediğiniz yer  gösterme imkanı. Vadeli satışlarımızda araç değerinin yarısını peşin olarak alıyoruz. Peşinattan kalan borcunuz ise kendi bünyemizde tam 36 aya kadar taksit. Kredi kartlarına vade farkı ile 9 aya taksit. Senetle satışlarımızda Kefil - Kasko yok Banka kredisi yok Formalite yok Gereksiz ek ücretler yok Aynı gün aracın noter devrini veriyoruz. Unutmayın banka kredisi değildir. Kendi bünyemizdeki senetle vadeli satışlarımızdır. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için yardımcı olunur. Detaylı bilgi için bizi arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi