senetle araba logo

35,750
İlan No: 70498
Marka: Kia
Seri: Bongo
Paket: K2900
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 33.881 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Kia Bongo arabasının K2900 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 909

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,281
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,745

Aracımız çok temiz olup kusursuz bir şekilde çalışmaktadır tüm motor yürüyen aksamında en ufak bir sorun dahi olmayıp bugüne kadar masrafsız çalışmaktadır

Aracımız 2011 model olup daha 33 bin kilometrede olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır

Yarısını peşin almak şartıyla geri kalan  kısmına ise senetle vadelendirmekteyiz

Sizde bu  arca sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli Olacaktır

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

CD Çalar
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Cam
Radio - Teyp

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi