senetle araba logo

43,500
İlan No: 2166
Marka: Kia
Seri: Cee'd
Paket: 1.6 CRDi Motion
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 68.587 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Kia Cee'd arabasının 1.6 CRDi Motion modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,733

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 473 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 43,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,639
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 63,335

Kai Cee'd 2011 model olup 68.587 km dedir. Aracımız çok temiz olup bakımları yetkili servis tarafından eksiksiz ve zamanında yapılmıştır. Aracımız çok temzi olup  sorun veya hatası yoktur. Aracın km'si orjinal olup değişen parçası kesinlikle bulunmamaktadır.

Kia Cee'd'i satın aldıktan sonra kesinlikle bir mastraf çıkarmayacaktır. Aracın muayenesi yeni yapılmış olup 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Aracımıza senetle veya 36 aya varan vade seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından taksit seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.

Taksitle satın alabilmek için peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinatı ödedikten sonra geri kalanı ise 6, 12 ve 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Aracımız 1.6 dizel motor ile birlikte otomatik vitese sahiptir. Ayrıca hatchback 5 kapı kasa olup rengi de siyahtır. Cee'd tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi