senetle araba logo

24,950
İlan No: 53727
Marka: Kia
Seri: Picanto
Paket: 1.1 EX
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 138.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Kia Picanto arabasının 1.1 EX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 497

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,950
Peşinat: - 12,475
Borç Tutarı: 12,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 757
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,164

Yarısı peşin olmak şartı ile %1.95 vade oranı ve 6/48 aya kadar taksit imkanı ile sizleri araç sahibi yapıyoruz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aracımızın yürüyeni ve motoru sağlamdır içinde deformasyonunda herhangi bir şey yoktur ve yeni gibidir.

İçi dışı tertemiz olup ilk günkünden farksızdır ve aşırı derecede az yakmaktadır hem ekonomik hem konforlu

araç istiyenlerin gözdesi olmaktadır 2010'yılının en iyilerinden Kia Picanto 1.1 EX Sizlere sunmaktayız.

Bakımları zamanında eksiksiz olarak yapılmış olup henüz 138'bindedir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kefil yok. Kasko yok. Hayat sigortası yok. Formalite yok. Dosya parası yok. Noter huzurunda anında teslim. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi