senetle araba logo

15,900
İlan No: 18943
Marka: Kia
Seri: Picanto
Paket: 1.1 EX
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 225.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Kia Picanto arabasının 1.1 EX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 364

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 618 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,900
Peşinat: - 7,950
Borç Tutarı: 7,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 530
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,720
Hem küçük, hem pratik, hemde az yaksın diyorsanız bu ilanımızı inceleyin. Aracımızın yürüyen ve motor aksamında tık ses yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. İçiniz rahat olsun. Genel olarak kasasında kaza darbe bulunmuyor. LPG mevcut yakıt olarakta gayet ekonomik, muayenesi bit süre daha devam edecek. Tramer kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı kesinlikle yoktur. Kendi bünyemizde vade ve takas yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi