senetle araba logo

32,750
İlan No: 2384
Marka: Kia
Seri: Venga
Paket: 1.4 CRDi Active
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 83.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Kia Venga arabasının 1.4 CRDi Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,305

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,987
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,683
Kia Vaenga 1.4 dizel motor olup 6 ileri manuel vitese sahiptir. Aracın peşin fiyatının yarısını peşinat olarak geri kalan 6, 12 ve 24 aya varan vade seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aracımızın muayensi yeni yapılmış olup 10.04.2014 tarihine kadar devam etmektedir. Aracı istenilen serviste baktırabilirsiniz. Aracımız dizel motoru ile çok az yakıt yakıp size yakıtta tasarruf sağlayacak bir araçtır. Aracımız yetkili servis tarafında bakımları tam oarak yapılmıştır. Aracımıız garaj arabas olduğu için dışta boya veya çizik yoktur. Aracın içide çok temiz kullanılmış olup sigara dahi içilmemiştir. Venga 2011 model olup 83.000 km dedir. Venga uygun araçlarla takas yapılabilir. Aracı satın aldıktan sonra size kesinlikle bir masraf çıkarmaycaktır. Aracımız için km garantisi veriyoruz. Ayrıca senet de yapılabilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi