senetle araba logo

21,350
İlan No: 18157
Marka: Citroen
Seri: Berlingo
Paket: 1.6 HDi Combi
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Citroen Berlingo arabasının 1.6 HDi Combi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 543

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 817 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,350
Peşinat: - 10,675
Borç Tutarı: 10,675
 
Aylık Ödeme Tutarı: 765
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,361
Citroen Berlingo 1.6 HDI Combi Çift sürgülü Konya'dan senetle vadeli araç almak istiyorsanız veya Konya'da ikamet ediyorsanız bu ilanımızı inceleyin. Aracımız kombi olan modelidir. Normal bir taksi ile arasında bir fark yok camlar sonradan açılma falan değil. Orijinal çift sürgülü kapılıdır. Kapı içlerinde ve direklerde kesinlikle boya yoktur. Dışarıdan cam altı kısmında nazarlık olarak 2 - 3 parça lokal çizik boyası mevcuttur. Oda sıkıntı değil bugün 2015 Model araçta bile olabiliyor.. Aracın motoru 27.05.2015 Tarihi itibari ile komple reftefiye edilmiştir. Faturaları elimizde mevcuttur. Her bütçeye uygun kendi bünyemizde taksit imkanımız mevcuttur. Kefil yok kasko yok, banka kredisi yok. Anında araç teslimi yapıyoruz.  Her marka araç ile takas olur. Detaylı bilgi için bizi arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi