senetle araba logo

19,900
İlan No: 25291
Marka: Peugeot
Seri: Partner
Paket: 2.0 HDi Kombi
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot Partner arabasının 2.0 HDi Kombi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 605

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,900
Peşinat: - 9,950
Borç Tutarı: 9,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 813
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,502
Aracımızın yürüyen, motor ve şanzıman aksamında herhangi bir problem yoktur. İstediğiniz ustaya yada yetkili servise gösterebilirsiniz. Muayenesi 23.03.2016 Tarihine kadar geçerli olup aracın şu anda masraf edilecek bir aksamı kesinlikle yoktur. Yakıtı doldur uzun yola çık o ayarda. 4 Lastik firmamız tarafından yeni alınmıştır. İç aksamı ve döşemeler oldukça temiz kullanılmıştır. "Aracın şu anki plakası ise 20 D 9494 " Kredi kartı ile satışlarımız mevcuttur. Kendi bünyemizde yarısı veya yarısına yakın peşinatlar ile vade olur. Her marka ve model araç ile mantıklı takas tekliflerinize açığız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi