senetle araba logo

12,750
İlan No: 8559
Marka: Lada
Seri: Vega
Paket: 1.6
Model: 2006
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 80.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Lada Vega arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 380

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 387 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 646
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,503
Aracım 2006 model lada venga. Yakıtta çok ekonomiktir, 1.6 litre motora sahip ve performansı yaşına göre çok çok iyi durumdadır. Kaporta aksamı gayet düzgün masrafsızdır. Mantıklı takaslar değerlendirilir. Aracı mesai saatleri içerisinde mağazamızda görüp, test sürüşüne çıkabilirsiniz. Yarısı peşinle kalanı senetle vade olur. Yarısı nakit olmazsa olmaz. Fiyat uygun yazılmıştır araç kazasızdır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi