senetle araba logo

38,750
İlan No: 32268
Marka: Land Rover
Seri: Freelander
Paket: 2.0 TD4 HSE
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 316.509 KM
Vites: Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Land Rover Freelander arabasının 2.0 TD4 HSE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 985

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 38,750
Peşinat: - 19,375
Borç Tutarı: 19,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,389
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,325

Land Rover Freelander 2.0 HSE         HATASIZ !

ABS ÖN KOLTUKLAR ISITMALI DERI KOLTUK DİGİTAL KLİMA ISITMALI AYNALAR YOL BILGISAYARI IMMOBILISIER

Aracımız orjinal olup hatasızdır.

Aracımız orjinal olup değişeni kesinlikle yoktur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bizden tüm müşterilerimize,yarısı peşin geri kalanı 12 veya 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile uygun vadelerle takas olur.

Pazar günü hizmetinizdeyiz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi