senetle araba logo

39,750
İlan No: 23352
Marka: Land Rover
Seri: Freelander
Paket: 1.8 HSE
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 180.950 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Land Rover Freelander arabasının 1.8 HSE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,010

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,750
Peşinat: - 19,875
Borç Tutarı: 19,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,424
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,185
Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Piyasada bu aracın emsali yok gibi birşey, içi dışı sanki sıfır. Bizden önceki sahibi çok çok iyi bakmış arabaya. Alan arkadaş arkasına bakmadan uzun yıllar kullanacaktır. Sizde Land Rover Kalitesini bu araçta yaşamak istiyorsanız detaylı olarak inceleyiniz.   Isıtmalı yan aynalar - Isıtmalı direksiyon simidi - Sunroof - Isıtmalı koltuklar - Ön ver arka kol dayama - Hava yastığı tavan - ABS - ASR - Klima - Hidrolik direksiyon - Yol bilgisayarı - Katlanır koltuklar - Direksiyondan kumanda sistemi - ve daha bir çok özellik.   Bankaya gitmeden, kefil ile uğraşmadan senetle vadeli bu aracın sahibi olun.   Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin geri kalan kısmı firma bünyesinde banka kredisiz, kredi kartsız 24 aya kadar senetle  vade yapılır. Mantıklı her araç ile takas tekliflerine açığız. Aracımız için fatura kesilecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi