senetle araba logo

77,900
İlan No: 20056
Marka: Land Rover
Seri: Freelander
Paket: II 2.2 TD4 HSE
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 174.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Land Rover Freelander arabasının II 2.2 TD4 HSE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,279

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 77,900
Peşinat: - 38,950
Borç Tutarı: 38,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,090
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 50,168
2008 Model Freelander 2.2 TD4 HSE Aracımızda değişen ve boya yoktur. Tabiri caiz ise hatasızdır.. Yürüyen ve otomatik şanzımdan sıfıra yakın konumda. Freelander serisinin en dolu ola modelidir. Bundan daha dolu olanı yok İçin dışı, deri koltuklar falan çok iyi durumdadır. Ara şu anda galerimizde beğeniye sunulmuştur. Galerimize kadar gelip görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Yarısı peşin kalanı vade seçeneklerimiz ile en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi