senetle araba logo

29,000
İlan No: 17472
Marka: Land Rover
Seri: Range Rover
Paket: 4.6 HSE
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Land Rover Range Rover arabasının 4.6 HSE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 737

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,000
Peşinat: - 14,500
Borç Tutarı: 14,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,039
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,940

Land Rover - Range Rover 4.6 HSE 

Piyasada nadir temizlikteki araçlardandır desek yeridir. Motor aksamında tık ses yok.

Ekspertiz;

Değişen parçası yok, sadece 3 parça lokal boyası vardır. İstediğiniz yere gösterip test yaptırabilirsiniz söylediğimizin dışında kesinlikle birşey çıkmayacaktır. İstediğiniz yerde detaylı olarak 101 nokta kontrolleri yapın sıkıntı yok.  Muayenesi tarafımızca kuruş masrafız. Kredi kartlarına taksit olur. Yada en az 15.000 TL Peşinatla geri kalan kısmını kendi bünyemizde senetle vade yaparız. Mantıklı takas olur elinizdeki aracı peşinat olarak sayıp kalan kısmına 15 aya kadar taksit olur. Peşinatta oynama yapamıyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi