senetle araba logo

78,650
İlan No: 4573
Marka: Land Rover
Seri: Range Rover
Paket: 4.4 Vogue
Model: 2003
Yakıt: Benzin + LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Land Rover Range Rover arabasının 4.4 Vogue modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,133

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 78,650
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 78,649
 
Aylık Ödeme Tutarı: 4,771
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 114,513
2003 modeli ile birlikte sınıfının en dolu kasası olan Land Rover şimdi senetle. Vade ile taksit yapılabilmesi için sadece 30.000 TL peşinat ödemeniz gerekiyor. Geri kalan için ise 18 aya kadar taksit imkanı. Aracım piyasada ki Range Rover'lara göre oldukça temiz ve bakımlıdır. Tüm bakımları ise Land Rover servisi tarafından yapılmıştır. Her hangi bir sorunu veya hatası olmayıp masrafsız bir araçtır. Aracın konfor, güvenlik ve performans konusunda oldukça iyidir. Nerede ise bir spor araba kadar seri bir arabadır. 4001-5000 cm3 motor hacimlidir. Yakıt konusunda kesinlikle bir  kaygınız olmasın 1500 TL'lik LPG takılmıştır. Aracın muayenesi de yeni yapıldı. 2003 model ile Land Rover'in fiyatı da 78.650 TL'dir. Peşin satışlarımız da pazarlık payı mevcuttur. Vade oranı ise %0.80'dir. Benzin+LPG ve ayrıca yarı otomatik vites tir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi