senetle araba logo

11,750
İlan No: 20498
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 LS
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.3 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 193

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,750
Peşinat: - 5,875
Borç Tutarı: 5,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 315
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,567

Simit LPG

Alarm

Merkezi kilit

Radyo mp3 çalar

Aracımız 1998 model Hyundai Accent 1.3 Litre benzinli motor. Aracın yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sorunu yoktur. Araç gazda iken oldukça ekonomik bir yakıtı var.

Alarm, merkezi kilit gibi özellikler mevcut. Şu anda tüm aksamlar kontrol edilmiştir. Kesinlikle masrafsız.

Vadeli olarak verebiliriz. 6.500 TL Peşin kalan kısmı   12 ay ayda 600 TL şeklinde ödenebilir. Mantıklı taka tekliflerine açığız.

Muayenesi 24.12.2015 Tarihine kadar var

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi