senetle araba logo

32,500
İlan No: 9458
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6 LT Plus
Model: 2012
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 79.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Cruze arabasının 1.6 LT Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 970

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 553 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,647
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,519
Aramıza sıralı sistem LPG yeni takılmıştır. İtalyan Landi renzo marka, çok güzel bir uyumu vardır LPG ile Şu anda tık ses yok, yakıt olarak ise çok çok iyi seviyelerde. LPG ruhsata işlenmiştir, aynı zamanda 2 yıllık muayenesi de yeni yapılmıştır. 4 lastik sıfır aldım, koltuklarda yada döşemelerde en ufak bir deformasyon yok. Araç içerisinde hiç sigara içilmemiştir. Kaporta aksamına gelince değişen olarak sol ön çamurluk, boya ise muhtelif yerlerinde lokal boyalar mevcut. Tavanda kesinlikle boya yoktur istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Senetle vadeli ödeme seçenekleri yazıldığı gibidir. 17.000 TL Peşin 10 ay 1875 TL 17.000 TL Peşin 15 ay 1480 TL 17.000 TL Peşin 18 ay 1200 TL 17.000 TL Peşin 24 ay 1000 TL Peşinat ödendiği halde yukarıdaki ödeme planı ile ödemelerinizi yapabilir, aynı gün içerisinde noter devrini alabilirsiniz. Peşinatınıza göre ödeme planı çıkartılır. Anca en araç bedelinin yarısının peşin olaması şarttır.          
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi