senetle araba logo

11,500
İlan No: 48662
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XR
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 292

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (530) 885 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,500
Peşinat: - 5,750
Borç Tutarı: 5,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 412
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,890
ARACIMIZ SORUNSUZ MASRAFSIZ SANRUFU ÇALIŞIYOR  ÇALIŞMAYAN AKSAMI YOK. GAYET TEMİZDİR UZUN YOL DENEME AMAÇLI GÖRMÜŞTÜR VE O SIRA DA GAYET AZ YAKMAKTADIR, ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI YAKIT TÜKETİMİ OLDUKÇA İYİ DURUMDADIR YÜRÜYENİ ÇOK İYİDİR. YOL TUTUŞU SAĞLAMDIR BÜTÇENİZİ KASMADAN ALABİLECEĞİNİZ GÜZEL BİR OTOMOBİLDİR.ARACIN TAVANINDA DIREKLERINDE BOYAYOK IKI KAPISINDA BOYAYOK DEĞİŞENI YOK. VADE OLUR TAKAS OLUR KREDİ KARTINA TAKSIT YAPILIR

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi