senetle araba logo

50,000
İlan No: 67530
Marka: MAN
Seri: F2000
Paket: 19.422
Model:
Yakıt: Dizel
KM: 370.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

MAN F2000 arabasının 19.422 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,271

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 661 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 50,000
Peşinat: - 25,000
Borç Tutarı: 25,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,792
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 43,000

Aracımızın motoru yapılmıştır.

Satışı hazır, anında verlecektir. 

Elimizde her marka ve modelide çekici. kamyon ve dorse bulunur.

Kendi bünyemizde yarı peşinle vade yaparız.

Detaylı bilg için arayınız.

Güvenlik

İç Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi