senetle araba logo

17,750
İlan No: 14083
Marka: Mazda
Seri: 626
Paket: 2.0
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mazda 626 arabasının 2.0 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 291

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,750
Peşinat: - 8,875
Borç Tutarı: 8,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 476
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,431

1998 Model Mazda 626 2.0 Benzin & LPG.

Aracım yüksek motor hacmi ile bir o kadar da motor gücüne sahhiptir. Bu fayata sahip olup bu seviyede performanslı araça piyasada yok. Mazda 626 aracım Benzinli fakat LPG de takılmıştır. LPG ile kullandığınız taksirde araç şehir dışında ve sehir  içinde düşük yakıt tüketimine sahip. Aracımın kesinlikle bir ekiği yoktur. Kiptacığı dahil olmak üzere yedek anahtarı dahi araç evrakları içerisindedir. Satın alma işlemleri sonrasında hepsi teslim edilecektir. Aracımın tüm bakımları yeni yapılmıştır. Muayenesi de 2016 tarihine kadar da devam edecektir.

Mazda 626 aracım için Vadeli, Senetli, Çekli satışlarımız mevcuttur. 

Tüm bu ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi