senetle araba logo

17,750
İlan No: 12148
Marka: Mazda
Seri: 626
Paket: 2.0
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mazda 626 arabasının 2.0 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 291

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,750
Peşinat: - 8,875
Borç Tutarı: 8,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 476
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,431
Aracım 1998 modeli ile birlikte 235.000 km'dedir. Aracın yaşına göre oldukça normal bir km'ye sahip. Aracım Benzinli olup orjinal LPG  takılmış ve ruhsata işlenmiştir. Aracın yedek anahtarı dahi olmak üzere  tüm kitapçık ve belgeleri mevcuttur. Ayrıca aracımın tüm bakımları yeni yapılmış olup keyif iel binebileceğiniz bir araçtırd. Tüm anlaşmalı bankalar ile 9 aya varan taksit seçenekleri de mevcuttur. Dilerseniz aracın tamamına sahip olabilirsiniz. Ve bu sayede peşinatsız kolayca araç sahibi olabileceksiniz. Senet çek geçerlidir. Senetle veya taksitle satınlan tüm araçlarımız için fatura kesilecektir. Uygun araçlar ile takas yapılır. Aracınız nalkit olarak satın alınabilir.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi