senetle araba logo

20,900
İlan No: 25791
Marka: Mazda
Seri: B Serisi
Paket: B 2500
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 289.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mazda B Serisi arabasının B 2500 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 636

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,900
Peşinat: - 10,450
Borç Tutarı: 10,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 853
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,482
Not : Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz otogardan alınır. Aracımızın motorunda, şanzımanında herhangi bir problem yoktur. İstediğiniz ustaya vs gösterip kontrol ettirebilirsiniz. 4 Lastik sıfır yeni alındı. İç aksamı, döşeme ve koltuk kılıfları oldukça düzgündür. 11 / 12 / 2015 Tarihine kadar fenni muayenesi mevcut. Kısacası aracın şu anda bir kuruş masrafı yoktur. Alacak arkadaş arkasına bakmadan kullanacaktır. Araçta klima vardır. Kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı Kefilsiz koşulsuz senetle 18 aya kadar senetle vade imkanlarımız mevcuttur. Senetle satışlarımız Türkiye genelidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi