senetle araba logo

7,500
İlan No: 9834
Marka: Skoda
Seri: Favorit
Paket: 1.3 LX
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 172.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Skoda Favorit arabasının 1.3 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 224

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (380) 524 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 7,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 380
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,119

Mazdacı Ahmet Ustadan;

1993 Model Skoda Favorit 172.000 Km Benzin LPG

Aracımızın temizlik ve mekanik kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından kendi servisimizde yapılmıştır. Masrafsız ve az yakan bir araçtır. LPG mevcut ve ruhsata işlenmiştir. Kendi bünyemize yarısı peşinle kalanını senetle vade yaparız. Ruhsat plaka, muayene ve tüm sigorta işlemlerini biz yapıyoruz. Sadece 3.250 TL ödeyerek kalan kısmını senetle vadeli olarak satın alın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi