senetle araba logo

17,400
İlan No: 18411
Marka: Mercedes - Benz
Seri: 190
Paket: 190 E 2.0
Model: 1989
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 289.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz 190 arabasının 190 E 2.0 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 442

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 328 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,400
Peşinat: - 8,700
Borç Tutarı: 8,700
 
Aylık Ödeme Tutarı: 624
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,964
Aracımız takastan denk geldi  o nedenle fiyatı gayet uygun yazdık.  Genel olarak hatasız bir araçtır. 2 - 3 Yerinde lokal adına atılmış yüzeysel boya bulunuyor, haricinde kesinlikle değişen ve boya yoktur. 2.0 litre motor hacmine sahipttir.  Tüm bakımları tarafımızca yeni yapıldı. Şu anda bir lira gideri yok. Dosta tavsiye edilecek kelepir araç.

İçi dışı pırıl pırıl

Mantıklı takas tekliflerini değerlendirilir. Takas ve vade fiyatımız 20.000 TL'dir.

Ciddi düşünüyorsanız arayın görüşelim.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi