senetle araba logo

12,000
İlan No: 9903
Marka: Mercedes - Benz
Seri: 300
Paket: 300 D
Model: 1978
Yakıt: Dizel
KM: 414.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz 300 arabasının 300 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 358

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 11,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 608
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,591
Mercedes - Benz 300D, aracın muayenesi yani yapıldı, motor ve yürüyen aksamında en ufak bir ses tık dahi yok. Tüm ağır ve periyodik olmak üzere bakımları yapılmıştır. Belirtmek isterim bu resimler araca ait değildir, resimlere göre bizim araç daha diri ve bakımlı duruyor. Sunroof bile var, araç bakımda olduğundan dolayı fotoğraflarını çekemedik ama en yakın zamanda yükleyeceğiz. Araba çok güzel ve bakımlıdır. Yakından görmenizi tavsiye ederiz. Sorunsuz bir klasiktir Lastik durumu iyi %50 Peşinat ile noter devri dahil olmak üzere hemen anahtar teslimi yaparız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. 2.Elde güvenilir adrestesiniz. Senetlearaba.net sitesini takip ederek ekleyeceğimiz ilanları görebilirsiniz. Ayrıca piyasada dolandırıcı çok benim size tavsiyem. Benim arabamı almayın ama senetle araba bakıyorsanız  bu siteden bakın buraya yeni bir galerici abone olacaksa site bütün öz geçmişini araştırıyor ve takip ediyor. Yani bu sitede dolandırıcıların işi yok. Onlar yüzünden problemler yaşıyorduk ama çok şükür bu siteye abone olduk.  

Güvenlik

ABS
Hava Yastığı - Sürücü
Merkezi Kilit

İç Donanım

Dış Donanım

Aynalar - Elektrikli
Aynalar - Isıtmalı
Far - Sis

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi