senetle araba logo

65,000
İlan No: 16437
Marka: Mercedes - Benz
Seri: Actros
Paket: 1843
Model:
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Mercedes - Benz Actros arabasının 1843 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,295

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (384) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 65,000
Peşinat: - 32,500
Borç Tutarı: 32,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,972
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,320
Aracımızın lastikleri çekiciler %70 önler %70 şeklinde gayet iyi durumdadır.  Motor durumu %80 pompa ve enjektör komple sıfır yapılmıştır. Döşemeleri de sıfır olarak yapılmıştır. Kısacası aracın şu a nda bir lira gideri yok. Bakımları tam, lastikler iyi, uzun yola hazır. İsteyenler için takım dorse halinde  verilir. İstediğiniz ustaya yada servise gösterebilirsiniz. Söylediklerimizin haricinde bir şey çıkarsa tüm masraflarınız tarafımızca karşılanacaktır. Ancak gelemeden önce mutlaka bizi arayınız. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Mantıklı takas olur.  

Detaylı bilgi için arayınız. Alan kişiye ekmek yedirecek bir araçtır.

  Not: Dorse 98 model Altınordu marka ve fiyatı 23.000 TL  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi