senetle araba logo

71,900
İlan No: 8737
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 200 Komp. Avantgarde
Model: 2008
Yakıt: Benzin
KM: 169.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 200 Komp. Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,145

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 71,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 71,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,643
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 87,429
Aracımız 2008 model Mercedes c 200 Avantgarde modeli. 7 İleri otomatik şanzımana sahiptir, ve kendi sınıfındaki araçlara göre çok iyi bir yakıt sarfiyatı vardır. Aracı ilk sahibinden aldık. Sıfırından beri tek kişi tarafından kullanılmış ve full kaskolu. Servis harici bakımları başka bir yerde yapılmamıştır, tüm servis kayıtlarını sorgulatabilirsiniz, isteyenlere şasi no verilir. Biz aracımıza kefiliz. Kesinlikle kaza darbe yada değişen parçası yoktur fakat 3 parça lokal boyası var oda nazar boncuğu. İçi dışı emsalsiz temizliktedir, çok iyi kullanılmıştır. Şu anda herhangi bir masraf söz konusu değil alan arkadaş masraf etmeyecektir. Aracı yakından görmek için en yakın zamanda mağazamıza bekliyoruz. Aracı görüp test edebilirsiniz aynı zamanda istdiğiniz yerde rahatça ekspertiz yaptırabilirsiniz. Arabamız bu yazdıklarımızın haricinde birşey çıkması sonucu tüm masraflarınız firmamız tarafınnda karşılanacaktır. Senetle yarısını peşin öderseniz kalanını senetle vade yaparız. Senetle satışlarımızın banka kredisi ile çok farkı yoktur. Aynı gün içerisinde noter satışını veriyoruz. Sadece bankaların gereksiz formalitelerini istemiyoruz. Kasko şartı, dosya masrafı, kefil bunların hiç biri yok. Sadece kimliğiniz ile gelmeniz yeterli. Detaylı bilgi için en yakın zamanda ofisimize bekleriz. Yada bizimle iletişime geçin.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi