senetle araba logo

89,750
İlan No: 10862
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 220 CDI Avantgarde
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 280.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 220 CDI Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,473

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 89,750
Peşinat: - 44,875
Borç Tutarı: 44,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,408
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 57,799
Senetle vadeli Mercedes C220 Sahibi olmak isteyenler için tertemiz 2009 model otomatik vites. Aracın bakımları düzenli olarak yetkili mercedes servisinde yapılmıştır.

Kilometresi kesinlikle orijinaldir.

Kaporta aksamında değişen parçası yok. Araca dair 1 lira hasar kaydı yok. Sadece lokal boyası mevcut. Ful paket Aracı kazalı ve pert kayıtlı araçlar ile kıyaslamayınız.. Aracımız her şeyi ile orijinaldir. Yarısı peşin kalanı kendi bünyemizde senetle vade yapılır

Sattığımız araçları %10 eksiği ile geri alma garantisi veriyoruz.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi