senetle araba logo

102,500
İlan No: 21420
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 180 BlueEfficiency AMG
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 68.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Mercedes - Benz C ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 102,500
Peşinat: - 51,250
Borç Tutarı: 51,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,961
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 157,850
Kendi bünyemizde en az yarısı peşin kalan kısmı 6 aydan 36 aya kadar vade imkanı Yüksek model ve hatasız araçlarımız ile mantıklı takas olur. Mercedes - Benz C 180 BlueEfficiency AMG - Eller serbest konuşma - Panoramik cam tavan - F1 şanzıman direksiyondan vites - AMG Paket paspaslar - Otomatik katlanır aynalar - Lastik arıza göstergesi - Otomatik kararan dikiz aynası - Hafızalı ve elektrikli koltuklar Ve daha neler neler... Kredi kartına ister tamamına ister bir kısmına 12 aya taksit imkanı Banka kredisi kullanmak isteyen müşterilerimiz için. Firmamız Koç finans yetkili bayisidir, kredi başvurularınız 30 dakika içerisinde kredi başvurularını sonuçlandırılır. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için kendi bünyemizde 6 aydan 36 aya kadar senetle vade yaparız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi