senetle araba logo

42,750
İlan No: 14425
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 200 Komp. Avantgarde
Model: 2000
Yakıt: Benzin
KM: 255.646 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 200 Komp. Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 702

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,750
Peşinat: - 21,375
Borç Tutarı: 21,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,147
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,531

Aracım 2000 Model Mercedes-Benz C serisi Kompressor'dur.

Serisinin en çok tutan modelidir. Aracımda darbe, değişen, hasar kaydı veya kaza kesinlikle yoktur.

Sorunsuz ve hatasız bir araçtır. Bir araçta, Konfor, performans ve güvenlik arıyorsanız Mercedes  C serisi Komressor tam size göre bir araçtır.

2.0 benzinli motor, otomatik şanzuman ve 255.646 km'dedir. Modeli ve yaşına göre  km'si oldukça düşüktür. Bu fiyata bu km'de araç bulmakta bir hayli zordur.

Mercedes C serisi aracın peşin tutarının %50'si peşin almak kaydı ile geri kalanı için senetle kredilendirmekteyiz.

Senetli satışlarda 12 ve 24 aya kadar taksit yapılmata.

Galerimiz tarafından satılan tüm araçlar için fatura da kesilecektir.

Senetli satışlar hakkında teklifleriniz, sormak istedikleriniz ve tüm detaylar için telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi