senetle araba logo

89,950
İlan No: 22849
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 180 BlueEfficiency Start
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 35.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 180 BlueEfficiency Start modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,814

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 89,950
Peşinat: - 44,975
Borç Tutarı: 44,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,751
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 66,023

Bayi çıkışlı

7 İleri vites

1.8 CGI Motor. Yetkili servis bakımlı

Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. %50 Peşin kalan kısmı 6 aydan 48 aya kadar sıra senet. Banka yok, kefil yok, doya parası yok sadece kimlik ve peşinat ile gelin anında araç teslimi yapalım. Vade oranımız sadece %1.95 Bizden daha uygun vade oranı yapan galerici yok! Hemen teslim. Aracın noter devrini anında veriyoruz, ancak satılamaz rehini konulmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi