senetle araba logo

97,000
İlan No: 23048
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 180 Komp. BlueEfficiency Avantgarde
Model: 2012
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 130.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 180 Komp. BlueEfficiency Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,932

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 97,000
Peşinat: - 48,500
Borç Tutarı: 48,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,942
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 70,616
Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Sadece ve temiz, kesinlikle deforme olmuş bir tarafı yoktur. Bütün bakımları eksiksiz olarak yapılmış. Biniciye hazır. Aracın motor ve şanzıman aksamında en ufak bir sıkıntısı bulunmuyor.  4 Adet lastik yen / ltık ve garantisi devam ediyor. Ayrıca yol yardım kapsamı  içerisindedir.  Muayenesi 29 /08 / 2016 Tarihine kadar geçerlidir. Kredi kartına 9 aya kadar taksit seçenekleri ve yarısı peşin kalanı senetle vade olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi