senetle araba logo

122,000
İlan No: 8579
Marka: Mercedes - Benz
Seri: CLA
Paket: 200
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 18.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz CLA arabasının 200 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 4,372

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (242) 242 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 122,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 121,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 6,913
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 165,919
Yarısı peşinle yarısı 12 ay - 24 ay - 36 ay - 48 ay senetle vadeli satışlarımız vardır. Vadeli satışlarımızda pazarlık payı yoktur., Liste fiyatı geçerlidir bilginize. Aracımız 2013 model CLA 200 AMG olan modelidir. Araç modelinin en dolu olan versiyonudur. Sadece sol arka kapıda yarım parça yüzeysel olarak boya vardır. Oda otoparkta sürtünmeden dolayı kaynaklanmıştır. Bunun dışında mükemmel temizlikte ve kondüsyondadır İstenilen serviste ekspertiz yaptırılabilir, araç sadece serviste ekspertiz yapılırsa verilecek

Takas yoktur.

Yarım parça boyadan ötürü tramer kayıtlarında 400 TL hasar kaydı vardır..      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi