senetle araba logo

140,500
İlan No: 27440
Marka: Mercedes - Benz
Seri: CLA
Paket: 180 CDI
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 8.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz CLA arabasının 180 CDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,307

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (542) 409 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 140,500
Peşinat: - 70,250
Borç Tutarı: 70,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,770
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 90,482
Aracımız servis bakımlı olup garantisi devam etmektedir .Aracımızda kaza boya değişen yoktur. Aracımız hatasızdır. Çok diri bir araçtır Aracımızın kesinlikle çalışmayan bir kısmı yoktur. Tüm bakımları yapılmıştıt,Dilediğiniz servise gösterebilirsiniz. Kendi bünyemizde 24 ay’a kadar vade takas ve kredi kartı geçerlidir.   Firmamız Koç Finans Yetkili bayisidir. Araca koç finanstan sadece TC kimlik numaranız ile aracın kasko değerinin %70ine kadar kredi cıkarılır. Krediniz 30 dakikada sonuçlanır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi