senetle araba logo

107,750
İlan No: 27499
Marka: Mercedes - Benz
Seri: CLA
Paket: 200
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 19.732 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz CLA arabasının 200 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,146

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (506) 597 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 107,750
Peşinat: - 53,875
Borç Tutarı: 53,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,268
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 78,442

Aracımız emsalsiz temizlikte olup,aracımızda değişen ve boya kesinlikle yoktur.Motor ve yürüyeni kusursuzdur,yedek anahtarı ve kitapcıkları mevcuttur.

Kendi bünyemizde %50 peşin geri kalan kısmı 24 aya kadar  senet olur.

Aracımızda bulunan donanımlar ;

2013 Model Mercedes CLA 200 7Q Tronic Otomatik Vites F1 ŞANZIMAN DERİ DÖŞEME FONKSYONEL DİREKSYON ELEKTRİKLİ KOLTUKLAR ELEKTRİKLİ BAGAJ AÇMA ARKA KOL DAYAMA HIZ SABİTLEYİCİ (CRUİSE CONTROL) BLUETOOTH XENON FARLAR MAKYAJ LAMBASI 19 AMG ÇELİK JANTLAR
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi