senetle araba logo

32,500
İlan No: 83661
Marka: Mercedes - Benz
Seri: CLK
Paket: CLK 200 Elegance
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 250.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz CLK arabasının CLK 200 Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 745

GALERİCİYE TELEFON AÇ
8 (508) 408 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,500
Peşinat: - 16,250
Borç Tutarı: 16,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,083
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,000

Her Bütçe Uygun Senetle Satılık

     

Bir Kısmı Peşin Bir Kısmı Senetle

     

 

Kefil Yok, Banka Yok

 

Aracın muayenesi yapılmıştır.Kaportasında ve yürüyen aksamında bir problemi bulunmamaktadır.Dilediğiniz ustaya göstere bilir ve ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracın camlar otomatik ve merkezi sistemdir.Bütün parçaları orijinal ve komple temizlik boyası bulunmaktadır.

     

Ödeme şekli

     

%40 Peşin Geri Kalanı 6 ile 24 Ay Senetle Taksitli

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi