senetle araba logo

129,000
İlan No: 15207
Marka: Mercedes - Benz
Seri: CLS
Paket: CLS 320 320 CDI
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 179.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz CLS arabasının CLS 320 320 CDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,311

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 129,000
Peşinat: - 64,500
Borç Tutarı: 64,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,655
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 87,720

Araç hatasız ve sorunsuzdur.

Kendi bünyemizde senetli satışlarımız mevcuttur. 

İsterseniz kredi kartına taksit ile de satın alabilirsiniz.

Araç modelinin en doludur. Soğutma koltuklar, yüksetme ve alcatlma modu.

Aracım değişensiz ve kazasızdır. Sıfır ayarında gönül rahatlığı ile yıllarca binebileceğiniz bir araçtır. Fiyatı uygun araçlar ile takas olabilir.

Aracın peşin fiyatı her ne kadar uygun olsada pazarlık yapılabilir.

Aracı nyakıtıno merak edeler için 280 TL deposu doluyor ve şehir içi 740 km yol gidebiliryor. Şehir dışıda bir depo ile 1000 km'ye kadar yol gidebiliyor. Aracımın bir çok özelliği ve donanımı mevcuttur. Donanımları aşağıda yazmaktadır .

Senetli satışlar için sormak istediklerini telefon numarası ile arayarak sorabilirsiniz.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi