senetle araba logo

239,750
İlan No: 11172
Marka: Mercedes - Benz
Seri: E
Paket: E 250 CDI Premium
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 48.817 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz E arabasının E 250 CDI Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,936

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 239,750
Peşinat: - 119,875
Borç Tutarı: 119,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 6,433
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 154,399
2012 model olan Mercedes Benz E serisi ve E 250 modelidir. Modelinin Vip Kasasıdır. Araç emsalsiz, değişensiz, boyasız vede sorunsuzdur. Mercedes E 250 aracımıza yıllarca gönül rahatlı ile binebilirsiniz. Araca sahip olamak istiyorsunuz ve peşin fiyatı için yeterli nakitiniz yok mu? Şimdi bu fırsat ile birlikte kolaylıkla Mercedes E serisi bu araca sahip olabileceksiniz. Fırsat ise şöyledir. Araç bedelinin sadece %50'lik bölünü peşinat ödemek ve geri kalanı için biz size senetle taksit yapalım. Senetli ödeme seçeneklerimiz içerisinde sadece 24 aya kadar taksitlendirme seçeneğimiz mevcut. Daha fazla taksit imkanı için kredi başvurusu yaparak satın alabilirsiniz. Araç için ödeme seçeneklerini geçtikten sonra araç hakkında bilgi verecek olursak eğer; Mercedes-Benz E 250 aracımızın her hangi bir yerinde boya veya büyük çizikler yoktur. Galeri de bulunan resimlerde de gördüğünüz gibi oldukça temiz ve bakımlıdır. Aracın tüm bakımlarının tamamı Mercedes servisi tarafından yapılmıştır. Araba Mercedes-Benz Bayi çıkışlıdır. Mercedes E 250'nin tüm teknik özellikleri de aşağıda belirtilmiştir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi