senetle araba logo

227,750
İlan No: 30037
Marka: Mercedes - Benz
Seri: E
Paket: E 250 CDI Premium
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 48.817 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz E arabasının E 250 CDI Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 4,536

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 227,750
Peşinat: - 113,875
Borç Tutarı: 113,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 6,908
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 165,802

2012 Model Mercedes E250

Aracımız orjinal olup,kesinlikle değişen boya yoktur. İç döşemelerinde torpido aksamında en ufak yıpranma yoktur..

Aracım mercedes benz bayii çıkışlıdır.. Aracımın garantisi devam etmektedir tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır.. Aracımın yedek anahtarları mevcuttur orjinal fabrikasının koyduğu 15.000TL navigasyon sistemi mevcuttur .

Firmamızdan tüm müşterilerimize yarısı peşin,geri kalanı 12,24 Ay’a kadar senetli veya kredi kartlı ile uygun vadelere takas olur.

Tüm Araçlarımıza firmamız tarafından fatura kesilir. Her marka araç ile takas olur.

Pazar günleri hizmetinizdeyiz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi