senetle araba logo

41,450
İlan No: 37733
Marka: Mercedes - Benz
Seri: E
Paket: E 200 Avantgarde
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 245.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Mercedes - Benz E ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 41,450
Peşinat: - 20,725
Borç Tutarı: 20,725
 
Aylık Ödeme Tutarı: 969
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 55,626

Mercedes-Benz E 200 Avantqarde 1998 Model

E200 Avantgarde E2 Paket

SUNROOF DERİ DÖŞEME SAĞ SOL HAFIZA ISITMALI KOLTUKLAR EL GAZI HIZ SABİTLEYİCİKATLANIR AYNA DİGİTAL KLİMA ARKA PERDE ELEKTRİKLİ DİREKSYON

Araçlarımız yetkili servis bakımlıdır. Firma olarak satmış olduğumuz her araç için kilometre garantisi veriyoruz. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur.

%50 peşin geri kalanı 6 aydan tam 48 aya kadar senetle vade imkanı.

Aylık vade oranımız sadece %1.95

Banka kredisi yok Beklemek yok Kefil yok Hayat sigortası yok Kasko yok Dosya parası ve formalite yok 1 saat içerisinde araç teslimi. Galerimize kadar gelerek test sürüşüne çıkabilir ve istediğiniz yere gösterebilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi