senetle araba logo

Otomatik vites Beyaz renk E resimleri

146,950
İlan No: 47259
Marka: Mercedes - Benz
Seri: E
Paket: E 180 Elite
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 15.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz E arabasının E 180 Elite modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,963

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 146,950
Peşinat: - 73,475
Borç Tutarı: 73,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,963
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 215,723

Mercedes E 180 Elite

 • Aracımızın bakımları düzenli olarak 10 binde bir yapılmıştır.Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir problemi yoktur.

  48 Aya varan taksit seçenekleri ve takas imkanı

  Vade oranımız sadece

  %1.95

  %50 Peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade Banka kredisi yok Kefil yok Dosya parası yok Kendi bünyemizde yapmış olduğumuz senetle vade seçenekleridir Diğer araçlarımızı görmek ve daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi