senetle araba logo

14,500
İlan No: 73186
Marka: Mercedes - Benz
Seri: Sprinter
Paket: 308 D
Model: 1997
Yakıt: Dizel
KM: 495.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz Sprinter arabasının 308 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 238

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 123 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,500
Peşinat: - 7,250
Borç Tutarı: 7,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 389
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,338
1997 Model Mercedes - Benz Sprinter Aracımızın tamamı orjinal KM olup Detaylı temizlikleri ve Ekspertizleri Yapılmıştır. Şirketimiz bünyesinde vade seçenekleri kredi kartına 9 Taksit ve Takas imkanımız mevcuttur.

Araç Özellikleri:

CD çalar Elektrikli cam Immobilizer Alarm Otomatik cam Spoyler Hidrolik direksiyon Ootomatik kapı Sunroof Elektrikli aynalar Merkezi kilit  

Güvenlik

Alarm
CD Çalar
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Aynalar
Elektrikli Cam
Far - Sis
Immobilizer
Merkezi Kilit
Otomatik Cam
Spoyler
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi