senetle araba logo

mesaj

İyi günler,
Sitemizde yer alan arabaları biz satmıyoruz. Biz galericilerin ilanlarını yayınlayan internet sitesiyiz. Senetle araç satan galericiler bizlere araç bilgilerini gönderirler bizde ilanlarını sitemizde yayınlarız. Galericiler ile iletişime geçmek için sitemize üye olmanız gerekebilir. Üyelik ücreti 4.99 TL. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.
Lütfen aracı görmeden kapora/peşinat vermeyiniz. Peşinat tutarını ve ödemeyi noterden araç devrini alırken yapınız.
Bizimle site ile ilgili her türlü problemle iletişime geçebilirsiniz.

—–
Merhaba,
Sitede yer alan ilanları galericiler eklenmektedir. Biz sadece galericilerin ilanlarını sizlere ulaştırıyoruz. Galericiler ile iletişime geçmek ve telefon numaralarını görüntüleyebilmek için sitemize üye olmanız gerekiyor. Siteye üyelik ücretlidir. üyelik ücreti 5 TL. Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. Web sitemiz araba satmaz, sadece ilan yayını yapar. Lütfen aracı görmeden kapora/peşinat vermeyiniz. Peşinat tutarını ve ödemeyi noterden araç devrini alırken yapınız.
Site ile ilgili her türlü görüş ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

——

Merhaba,
Öncelikle sitemize ve sayfamıza duyduğunuz ilgilden dolayı teşekkür ederiz. Sitemizde yer alan tüm ilanlar galericilere aittir. Biz sadece galericilerin ilanlarını yayınlayan bir internet sitesiyiz. Sitemizdeki bazı ilanlar gizli ve bazı ilanlar açık şekilde paylaşılmıştır. Gizli olan ilanlara ulaşabilmeniz için sitemize GOLD üye olmanız gerekiyor. GOLD üyelik ücretlidir. Aylık 4.99 TL karşılığında mobil ödeme ile üye olabilirsiniz. İstediğiniz an üyelikten ayrılabilirsiniz. Lütfen aracı görmeden kapora/peşinat vermeyiniz. Peşinat tutarını ve ödemeyi noterden araç devrini alırken yapınız.
Sitemiz ile ilgili her türlü sorun ve problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

——

Merhaba,
Biz senetle araba satan galericilerin ilanlarını yayınlayan internet sitesiyiz. Sitemize 4.99 TL karşılığında üye olabilir ve bütün ilanlara sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Her galerici kendi ilanından sorumludur. Satış koşulları ve peşinat tutarları araç sahiplerine göre değişebilir. Lütfen aracı görmeden kapora/peşinat vermeyiniz. Peşinat tutarını ve ödemeyi noterden araç devrini alırken yapınız.
Bizimle her türlü koşulda iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.