senetle araba logo

49,750
İlan No: 32627
Marka: Mini
Seri: One
Paket: 1.6
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 48.982 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mini One arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 817

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,750
Peşinat: - 24,875
Borç Tutarı: 24,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,335
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,039

Mini Cooper One 1.6 

Aracımızın motorunda yürüyeninde ve şanzımanında en ufak bir sorun yoktur dilediğiniz yere gösterebilirsiniz.
Aracımız eksrta donanımlara sahip olup,hatasızdır. Aracımda kesinlikle boya değişen bulunmamaktadır.. ARacımızın yedek anahtarına kadar herşeyi mevcuttur Aracımızın iç döşemelerinde torpido aksamında yıpranma eskime kesinlikle söz konusu değildir.. Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin,geri kalanı kendi bünyemizde 12/24 ay'a kadar vade olur.. Lütfen mesaj atmayınız.. Pazar günleri hizmetinizdeyiz..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi