senetle araba logo

16,500
İlan No: 8048
Marka: Mitsubishi
Seri: Carisma
Paket: 1.6 Avance
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Mitsubishi Carisma arabasının 1.6 Avance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 492

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 16,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 836
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,063
2000 model mitsubishi carisa sedan. 1.6 LPG'li aracımız kazasız olup, motor ve mekanik aksamı yaşına göre çok çok diri durumdadır. LPG vardır ruhsata işlenmiştir. 4 Lastik yeni alınmıştır, muayenesi yapılalı daha bir hafta olmadı. Alıcısına masraf çıkarmayacak muayyer bir araçtır. Araç modelinin dolu olan versiyonudur. klima, 4 cam otomatik, kumaş koltuklar, ABS, haha yastığı yolcu, Alaşımlı hafif jantlar vs. Kendi bünyemizde senetle vade imkanı sunmaktayız. 9.000 TL peşinat ile 6 ila 12 aya kadar kefilsiz koşulsuz, aynı gün anahtar teslimi ile senetle vade yapmaktayız. Aracı mağazamızda görüp test edebilirsiniz. Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar için söylediklerimizin haricinde bir sorun olursa, tüm masraflarınız firmamız tarafından karşılanacaktır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi