senetle araba logo

15,500
İlan No: 19043
Marka: Mitsubishi
Seri: L 200
Paket: 4x2 Pick Up
Model: 1998
Yakıt: Dizel
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mitsubishi L 200 arabasının 4x2 Pick Up modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 313

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 452 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,500
Peşinat: - 7,750
Borç Tutarı: 7,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 474
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,377
Aracın motoru yürüyeni ve kaportası iyi Kazası darbesi değişeni yoktur. Sadece parça parça olarak lokal boyası var. Aracın evrakları tam satışa hazır anında devri verilecek. Alan arkadaşa masraf çıkarmayacaktır. İstediğini  ustaya gösterebilirsiniz. Mantıklı takas olur. Yada kendi bünyemizde %50 peşin kalan kısmı vadeli olarak Çift kabin mitsubishi sahibi olabilirsiniz. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi