senetle araba logo

84,750
İlan No: 53120
Marka: Mitsubishi
Seri: Pajero
Paket: 3.2 DID
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 292.742 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Mitsubishi Pajero arabasının 3.2 DID modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,942

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 84,750
Peşinat: - 42,375
Borç Tutarı: 42,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,825
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 67,800

Sınıfının en dolu modelidir

Çift klima

ABS

Airbag

CD

USB

Radyo

Elektirikli cam

Elektirikli ayna

Deri koltuk

Elekitirk ısıtmalı koltuk

Arka park sensörü

Renkli cam

Yan basamak

Sis farı

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi