senetle araba logo

30,000
İlan No: 18864
Marka: Mitsubishi - Temsa
Seri: FE
Paket: 511
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mitsubishi - Temsa FE arabasının 511 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 493

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,000
Peşinat: - 15,000
Borç Tutarı: 15,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 805
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,320
Kendi finansman olanaklarımzıda 14 aya kadar taksitle aynı gün araç sahibi olabilirsiniz. Ticari ve binek araçlarımız ile en yakın zamanda mağazamıza bekliyoruz. Bu aracımız için %50 peşinat ile vade yaparız. Peşinattan kalan borcunuz 14 aya bölünerek kefilsiz koşulsuz banka kredisiz kendi bünyemizde taksitle ödeyebilirsiniz. Takas fiyatınız 32.000 TL'dir. Aracımız yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak test yaptırabilirsiniz. Yarısı peşin olmazsa olmaz vade yapamayız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi