senetle araba logo

22,750
İlan No: 65737
Marka: Mitsubishi - Temsa
Seri: L 300
Paket: L 300 City Van
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mitsubishi - Temsa L 300 arabasının L 300 City Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 453

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,750
Peşinat: - 11,375
Borç Tutarı: 11,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 690
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,562

Automall

Mitsubishi-Temsa L300 tam bir aile arabı 5+1 Koltuklu klimalı.

Kendi bünyemizde senetle vadeli veya kredi kartı ile satışlarımız mevcuttur. Vadeli satışlarımızda araç bedelinin en az %40 olan kısmını peşin almak kaydı ile geri kalanını 6 aydan 24 aya kadar senetle vade yapıyoruz.

Kredi kartı satışlarımızda 12 aya kadar vade farkı ile taksit olur.

Her marka ve modelde binek ve ticari araçlarınız ile takas yaparız. Takas tekliflerinizi galerimizde değerlendiriyoruz.

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam

Dış Donanım

Sürgülü Kapı - Çift

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi