senetle araba logo

16,000
İlan No: 22208
Marka: Mitsubishi - Temsa
Seri: L 300
Paket: L 300 Camlı Van
Model: 2001
Yakıt: Dizel
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mitsubishi - Temsa L 300 arabasının L 300 Camlı Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 367

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,000
Peşinat: - 8,000
Borç Tutarı: 8,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 533
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,800

Automall

Kredi kartınıza 9 aya kadar vade farkı ile  taksit imkanı Yada 8000 TL Peşin kalan kımıs kendi bünyemizde 12 aydan 24 aya kadar aylık %2.5 vade farkı ile sıra senet imkanı. Aracın satışı hazır olup devri anında verilecektir. Peşinatınız 8000 TL'ye yakın ise yardımcı oluruz. Aracımızın yürüyen be motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yer gösterip test yaptırabilirsiniz. Biz aracın her türlü arkasındayız. Mantıklı ticari ve binek araçlarınız ile  takas olur. Konu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Yerimiz istanbul/bağcılardadır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi