senetle araba logo

23,850
İlan No: 11409
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.5 dCi Mood
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 260.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.5 dCi Mood modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 392

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (536) 272 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,850
Peşinat: - 11,925
Borç Tutarı: 11,925
 
Aylık Ödeme Tutarı: 640
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,359
Aracımız 2008 model 1.5 DCI klimalı ve çok bakımlı bir araçtır. Aracımız ilk sahibinden olup bütün bakımları servisin de yapılmıştır. Aramızın km'si uzun yolda yapmış olup araç yıpranmamıştır. Aracımın motor testleri yapılmış olup her hangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Aracın son servisinden yapılan bakımıı da; Amortisörlerin değişimi, turbo değişimi, enjektör bakımı, polen yağ hava ve mazot filtresi değişimi, yağ değimişimi. Aracın bütün kitapçıkları ve servis kayıtları  da mevcuttur. Aracın yedek kumandalı anahtarıda var. 4 Adet lastik ve jantı yenidir. Detaylı iç temizliği yeni yapılmıştır. Değişen sadece sol ön çamurluktur. Sadece ufak bir ezilmeden dolayı, bel altında temizlik boyası yapılmıştır. Ne yürüyenin de ne motorunda ne klimasında kesinlikle hiç masrafı yoktur. Gönül rahatlığıyla binebiliceğiniz bir araç. Senetle vadeli alımlarda en az yarısını nakit ödemeniz gerekmektedir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi